Klubi logo kujutab sümboolselt Wing Chun’i kokku sulandunud Shaolini Lühike Löök, Emei Madu ja Fujian Valge Kurg Kung Fu süteeme ning selle agressiivset, kuid intelligentset võitlustaktikat. Logo disainis ChatGPT Dall-E moodul, kui kirjeldasin sellele AI’le Wing Chun’i esimest vormi.
Siu Nim Tau „väikese idee“ vorm on küll suhteliselt uus. Kuid sinna on kodeeritud sisse Kantoni Punase Jõeooperi Ming dünastiat restaureerivate salaoožide meistrite originaalne Kung Fu süsteem. Siu Nim Tau pärineb 19. sajandi lõpust, kui peale Tai Ping ülestõusu läbikukkumist Wing Chun taasloodi. Siis jagati originaalne Siu Lin Tau “väikse treeningu” vorm kolmeks lühemaks vormiks- Siu Nim Tau (väike idee), Chum Kiu (silla otsimine/uputamine), Biu Ji (viskenoolte sõrmed).
Siu Nim Tau vormis on kaheksa osa, esimesed kaks annavad ülevaate süsteemi kontaktitehnoloogiast, kolmas osa võimendab seda Emei Mao kehamehhaanikaga ja neljas osa lisab juurde Fujian Valge Kure liigesed, energeetika ning printsiibid. Need neli on kokku süsteemi sisu, lähtekood ja mootor. Viies kuni kaheksas on rakenduste osad, kus viies hõlmab horisontaale, kuues vertikaale, seitsmes jõu suunamist läbi järeleandmise ja kaheksas haaretest vabanemist, haardeid ning väga olulist kettlöök printsiipi.
Seda kõike annab edasi Tallinna Wing Chun Grupi logo. Kus tiiger kujutab Wing Chun’i agresiivseid võitustaktikaid, mida võimendab sümboolselt maokeha ja kure selgroog, tiivad ning nokk. Lained sümboliseerivaid Wing Chuni spiraalset Yin/Yang lähenemist ja lainete värvid vee,tule, õhu ja maa energeetilisi aspekte.
Siu Nim Tau vormist on palju erinevaid versioone. Võib olla kõige tuntum neist on legendaarse Le Jun-fani või Bruce Lee (27.11.1940-20.07.1973) Kung Fu õpetaja ja suurmeistri Ip Man (01.10.1893 – 02.12.1972) versioon. All videos on lisaks Ip Man versioonid Chum Kiu (silla otsimise/uputamise) ja Mok Jang Jong (puunuku) vormidest. Ip Man lasi need filmida 1972. aastal, vahetult enne oma teispoolsusesse lahkumist.