Skip to content

Wing Tjuni abil enesekindlamaks

Arenda Wing Tjuni abil enesekindlust


Kui sulle tundub, et sa pole piisavalt enesekindel või tahad teada, kuidas kasvatada enesekindlust, siis haara “härjal” sarvest ja tule meile trenni. IWKA Wing Tjun sisaldab spetsiaalset teadvuse rahustamise tehnoloogiat. Selle järjepideva harjutamise tulemusena rahunevad meeled ja mõtlemine ning kasvab enesekindlus.


Pärimuse järgi pidi Meister jääma iga olukorra peremeheks. Ka siis kui metsarajal tuleb vastu lõrisev tiiger, ei tohtinud hirm ja paanika meistri üle võimust võtta. Sest ainult läbimõeldud, efektiivne ning tasakaalukas tegutsemine võimaldab taolisest olukorrast eluga pääseda.


Meile näib, et enesekindlus koosneb kihtidest, ja seda kinnitab ka Maslowi vajaduste püramiid. Maslowi püramiidi kõige alumine ja laiem kiht on põhivajadused, nagu toit ja tervis, ning teine kiht on turvalisus, mis koosneb mh. isiklikust turvatundest, emotsionaalsest ja finantsilisest turvatundest.


Maslow’ inimvajaduste hierarhia
Allikas: Vikipeedia

Paras kogus Kung Fu’d annab oluliselt juurde isiklikule turvatundele ja see arendab enesekindlust ka kõikides teistes väljendusvormides, nii koolis, tööl kui puhkehetkel. Nii et kui sul on soov saada enesekindlamaks, on Wing Tjunil pakkuda sulle väga palju ja väga konkreetselt. Eneseabiõpikud pane osta.ee-sse ja tule tegusid tegema!