6. märts 2019

6. Põhielementi

6. Põhielementi on algupärase Lõuna-Hiina Punase Jõeooperi salaühingute lühikese löögi süsteemi (mille meieni jõudnud versioone tuntakse erinevate Wing Chun stiilide vahendusel) unikaalne keha arendamise tehnoloogia. Mis on kohandatud tänapäevastele mõistetele ja harjutamise metoodikatele vastavaks.

See universaalne kehatehnoloogia aitab oluliselt paremini omandada erinevaid sisemisi praktikaid (nagu TaiChi, jooga, mitmesugused meditatsioonitehnikad jt). Järjepidev harjutamine parandab märkimisväärselt nende distsipliinide harjutamise efektiivsust ja hoiab mehe keha elastse ja tervena.

Kuue põhielemendi programm arendab meie individuaalset (või ka sisemist) poolt. Hõlmates keha-, hingamise-, teadvuse- ja Qi/Chi (sisemise elujõu) arendamise praktikaid. Samuti treeningparteriga kontaktis unikaalset jõu-juhtimise (sh jin ja fajin) ja väliste jõuimpulside (energiate) valitsemise oskust.

Siit on võimalik omandada Sigung Sergio Pascal Iadarola raamat „THE 6 CORE ELEMENTS THE SLT AND HISTORY OF WING CHUN” link: https://www.iwka-shop.com/books/the-six-core-elements/